Про нас

КЛІНІКА ЛІКАРЯ ВІГОВСЬКОГО - ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЛЯ ЗДОРОВ`Я ЛОР-ОРГАНІВ.

 

   Прийом проводить лікар оториноларинголог вищої категорії Віговський Олексій Андрійович. - великий досвід роботи та постійне вдосканалення знань під час відвідувань різноманітних наукових конференцій та конгресів, індивідуальний підхід у лікуванні до кожного з паціентів, максимум уваги та розуміння.

 

 

Олексій Андрійович Віговський — лікар-отоларинголог, котрий ось уже понад 30 років лікує пацієнтів від таких недуг. Визнаний професіоналізм та авторитет медика викликає довіру серед лучан, забезпечує кожному хворому лікування на сучасному високому рівні. А вдячність пацієнтів, мабуть, слугує найкращим свідченням надання якісного та ефективного лікування.

  Віговський Олексій Андрійович відкрив приватну практику у 2004 році одним з перших отоларингологів на західній Україні. Маючи за плечима неабиякий досвід роботи як в дорослій оториноларингології (клінічна ординатура на кафедрі отоларингології Київського інституту післядипломної освіти ім. акад. П. Л. Шупика під керівництвом професора Євдощенко О.А. з 1987 по 1989 роки) та понад 10 років завідування обласним дитячим ЛОР відділенням на Волині.

 

  Олексій Андрійович швидко досягнув успіху та популярності у пацієнтів Волинської та прилеглих областей як приватно практикуючий лікар

Доказом високого авторитету ЛОР-центру стало те, що німецький Федеральний фонд "Взаєморозуміння та примирення" визначив її партнером в реалізації міжнародного проекту «Пам’ять, відповідальність і майбутнє" - проведення діагностики слуху та слухопротезування в межах програми надання медичної допомоги жертвам нацистських переслідувань, які в роки Другої світової війни були насильно вивезені на територію Німеччини. Проект проводився проводився у 2007-2008 роках. Загалом за 2 роки проектом було охоплено 150 волинян (подробиці).

 

 На сьогодні ЛОР-центр Лікаря Віговського надає допомогу дорослим і дітям з найрізноманітнішою отларингологічною патологією як в гострому так і в хронічному періоді. До послуг пацієнтів діагностика та лікування ЛОР-захворювань,діагностика порушень сну, аудіометричне обстеження слуху, імпедансометрія, підбір та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вушних вкладок і засобів захисту від шуму, продаж елементів живлення та супровідних аксесуарів до слухових апаратів.

 

 Помірні ціни, високий рівень обслуговування, привітність та уважність персоналу гарантують задоволення найвибагливішим пацієнтам.

 

СЕРТИФІКАТИ